ДОГЛЯДАТИ ЗА ХВОРИМИ МОЖНА НАВЧИТИСЬ 
У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ЦПТО ДСЗ

ДОГЛЯДАТИ ЗА ХВОРИМИ МОЖНА НАВЧИТИСЬ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ЦПТО ДСЗ

«Догляд за хворими – це таке ж мистецтво, як і живопис та скульптура», – писала основоположниця сестринської справи Флоренс Найтінгейл. Саме вона перша заявила, що сестринська справа має бути самостійною і почесною професією. З тих пір минуло майже два століття, а професія медсестри не втрачає актуальності і зараз, коли людство бореться з  різноманітними недугами та хворобами, коли руки медсестри не замінимі  під час надання допомоги немічним, болящим, пораненим…

Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить підготовку таких затребуваних спеціалістів за ліцензованою професією «Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими».

20 травня цього року у закладі освіти відбувся черговий випуск фахівців цієї справді великодушної професії. Група «ММС-12» після трьох місяців наполегливого навчання успішно склала іспит державній кваліфікаційній комісії і підтвердила відмінні професійні знання та вміння з ведення сестринської справи, надання допомоги і моральної підтримки пацієнтам, догляду за ними. Зазначимо, що навчання проводилось за дуальною формою на базі Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», де і будуть працевлаштовані наші випускники.

Наразі проводиться формування наступної групи здобувачів освіти за згаданою професією. Усі бажаючі можуть звертатись у районні, міські, міськрайонні  філії обласного центру зайнятості.