ДОСЯГАЄМО ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У ПЛІДНІЙ СПІВПРАЦІ

ДОСЯГАЄМО ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У ПЛІДНІЙ СПІВПРАЦІ

Досить часто люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а іноді й здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці. Такі послуги можна отримати в службі зайнятості, де запропонують скористатись програмою професійного навчання. Одним із основних завдань в роботі  Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості є налагодження тісної співпраці з роботодавцями для задоволення їх кадрових потреб, зокрема шляхом організації та проведення професійного навчання безробітних. В умовах сучасного ринку праці надзвичайно важливими стали розуміння та готовність працівника навчатися та підвищувати кваліфікацію упродовж  всієї своєї діяльності.

З року в рік вже стало традицією перед початком опалювального сезону проводити щорічну перевірку знань для працівників котелень шляхом підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення з подальшим працевлаштуванням.

Цього року  Заставнівська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості плідно співпрацює з Івано-Франківським  центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 09.09.2021 розпочато навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Щорічна повторна перевірка знань оператора котельні». До навчання залучено кваліфікованих викладачів, які ознайомили слухачів з новітніми технологіями у цій галузі.

Після проходження навчання у операторів котелень буде проведено перевірку знань за участю спеціалістів з охорони праці, атестовані  працівники  котелень  отримають  допуск до роботи та посвідчення про проходження навчання.