ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ  ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

У Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочали навчання за дуальною формою здобувачі освіти груп «КТЗ-17» і «ПД-20», які опановуватимуть професії касира торговельного залу та продавця продовольчих товарів.
В процесі запровадження дуальної форми здобуття освіти роботодавці проявили зацікавленість у залученні до підготовки майбутніх спеціалістів ще на етапі їх навчання. Адже отримання теоретичних знань та практичних навичок під час навчання забезпечує повну готовність слухачів до виконання своїх посадових обов’язків як фахівців належного професійного рівня. Для більшості здобувачів освіти питання працевлаштування вирішується ще під час виробничого навчання та виробничої практики, коли роботодавець уже на цьому етапі може оцінити професійну придатність слухачів. Це є вагомим аргументом для впровадження дуальної форми навчання у нашому закладі.
«Навчальний заклад забезпечує вивчення теоретичного матеріалу, підприємства навчають потенційних робітників на власному обладнанні, а роботодавці отримують кваліфікованих працівників з такими знаннями та вміннями, які на даний час їм потрібні», – зауважила директор Івано-Франківського ЦПТО ДСЗ Марія Гопайнич у виступі перед здобувачами освіти.