Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці

Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці

13 лютого 2020 року в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості закінчила навчання група слухачів за напрямом  «Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці та основних положень правил безпеки».

Навчання проводили  працівники Управління Держпраці в Івано-Франківській області за кошти фізичних та юридичних осіб. Згідно з  робочим навчальним планом слухачі вивчали законодавство України про охорону праці, правила організації роботи з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки, з охорони навколишнього середовища, а також порядок розслідування нещасного випадку та надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку тощо.

Перевірку знань слухачів провела комісія з Управління Держпраці в Івано-Франківській області в складі: Голови комісії – Андрія Іванишина, начальника відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді на транспорті та зв’язку; членів комісії – Дмитра Ланківського, головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді на транспорті та зв’язку і Романа Федька, головного державного інспектора сектору гірничого нагляду.

Після іспиту слухачам вручено посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці.