Навчання з питань охорони праці

Навчання з питань охорони праці

З 21 по 27 січня 2020 року Івано-Франківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  проведено навчання слухачів за напрямом «Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці та основних положень правил безпеки». Навчання проводилось  за кошти фізичних та юридичних осіб. До проведення занять залучались  працівники Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Під час навчання особлива увага приділялась вивченню  організації роботи з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, охорони навколишнього середовища, гігієни праці тощо.

Знання слухачів з питань охорони праці перевірила комісія, призначена наказом управління Держпраці в Івано-Франківській області, в складі Голови комісії – начальника відділу нагляду АПК та СКС Ковалюка М.А., членів комісії – головних державних інспекторів Ланківського Д.М. і Семчука В.Д.

Після успішно зданого іспиту слухачі отримали посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці.

На даний час у Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводиться формування наступної групи слухачів, яка розпочне навчання за вказаним напрямом орієнтовно 10 лютого поточного року. Для отримання додаткової інформації можна скористатись телефоном:  050 823 8069.