Home » Історія створення

Історія створення


Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – Центр) є державним професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня, підпорядковується Державній службі зайнятості Міністерства соціальної політики України через Івано-Франківський обласний центр зайнятості.


 

Рік заснування: 2009

Створений на виконання постанови Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 19.12.2008р. №80, наказу Державного центру зайнятості від 20.01.2009р. №4 «Про створення навчальних закладів державної служби зайнятості в Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській областях» та наказу Івано-Франківського обласного центру зайнятості від 17.02.2009р. №20.

 

Головним завданням Центру

є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках та молодших спеціалістах.

Центр професійно-технічної освіти ДСЗ діє відповідно до Статуту, Положення про навчальний заклад служби зайнятості, Положення про вище професійне училище та центр професійно-технічної освіти, Положення про надання Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, інших законодавчих та нормативно-правових актів.

 

Стратегічною метою Центру

є якісне професійне навчання безробітного населення та співпраця з роботодавцями для подальшого працевлаштування своїх слухачів.

Перші працівники ЦПТО