Home » Соціальна інфраструктура

Соціальна інфраструктура


Основним завданням Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є професійне (професійно-технічне) навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, які спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці за робітничими професіями за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі – Фонд) для подальшого працевлаштування.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість» (зі змінами), Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних від 31 травня 2013 №318/655 (зі змінами) п.15 Безробітному у період професійного навчання компенсуються витрати на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку транспортом загального користування (крім міського транспорту і таксі) за кожен день навчання. В більшості випадків здобувачі освіти, які навчаються у центрі, користуються цим правом.

За потребою для поселення здобувачів освіти центр орендує місця в гуртожитку Вищого професійного училища №13 м. Івано-Франківська.

Вартість проживання в місяць – 3 200 грн 00 коп за 1 особу.