Home » Поточна діяльність

Поточна діяльність

Станом на 30.09.2021:

У Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчаються 116 здобувачів освіти за професіями:

«Продавець продовольчих товарів»

«Касир торговельного залу»

«Машиніст (кочегар) котельні»

«Оператор котельні»

01 вересня 2021 року відбулась державна кваліфікаційна атестація слухачів групи «А-19». Свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Адміністратор» отримали 14 осіб.

23 вересня 2021 року відбулась державна кваліфікаційна атестація слухачів групи «ПМ-16». Свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Продавець непродовольчих товарів» отримали 15 осіб.

23 вересня 2021 року відбулась державна кваліфікаційна атестація слухачів групи «ММС-11». Свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Молодша медична сестра з догляду за хворими» отримали 11 осіб.

Загальна чисельність безробітних, які пройшли професійно-технічне навчання в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у 2021 році, становить 201 особу.

Загальна чисельність безробітних, які підвищили свою кваліфікацію на курсах цільового призначення в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у 2021 році за направленнями філій Тернопільського, Хмельницького, Чернівецького, Закарпатського та  Івано-Франківського обласних центрів зайнятості, становить 3594 особи.

Відповідно до укладених договорів з фізичними та юридичними особами про надання освітніх послуг у 2021 році проведено підвищення кваліфікації 377 осіб.

Підвищення кваліфікації дорослого населення у вересні 2021 року проводилось за напрямами:

  • Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві
  • Щорічна повторна перевірка знань оператора та машиніста (кочегара) котельні
  • Щорічна повторна перевірка знань машиніста (кочегара) котельні
  • Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці та основних положень правил безпеки
  • Щорічна повторна перевірка знань оператора котельні
  • Сучасні методи та форми спілкування з дітьми у закладах освіти
  • Вимоги до організації харчування дітей у закладах освіти