Home » Поточна діяльність

Поточна діяльність

Станом на 31.12.2022:

У Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчаються 59 здобувачів освіти за професіями:

«Продавець непродовольчих товарів»

«Касир торговельного залу»

«Адміністратор»

09 грудня 2022 року відбулась державна кваліфікаційна атестація слухачів групи «ПД-24». Свідоцтва про підвищення кваліфікації з робітничої професії «Продавець продовольчих товарів» отримали 15 осіб.

Загальна чисельність безробітних, які пройшли професійно-технічне навчання в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у 2022 році, становить 280 осіб.

Загальна чисельність безробітних, які підвищили свою кваліфікацію на курсах цільового призначення в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у 2022 році за направленнями філій Івано-Франківського, Тернопільського, Хмельницького, Чернівецького та Закарпатського обласних центрів зайнятості, становить 3003 осіб.

Відповідно до укладених договорів з фізичними та юридичними особами про надання освітніх послуг у 2022 році проходили навчання 666 осіб.

Підвищення кваліфікації дорослого населення у грудні 2022 року проводилось за напрямами:

  • Організація трудових відносин в умовах воєнного стану.
  • Школа фермерства. Організація проведення механізованих робіт у сільському господарстві.