Home » Поточна діяльність

Поточна діяльність

Станом на 30.06.2021:

У Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості навчаються 106 слухачів за професіями:

«Адміністратор»

«Продавець непродовольчих товарів»

«Касир торговельного залу»

«Продавець продовольчих товарів»

«Молодша медична сестра з догляду за хворими»

«Машиніст (кочегар) котельні»

01 червня 2021 року відбулась державна кваліфікаційна атестація слухачів групи «ПМ-15». Свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Продавець непродовольчих товарів» отримали 15 осіб.

01 червня 2021 року відбулась державна кваліфікаційна атестація слухачів групи «ММС-9». Свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Молодша медична сестра з догляду за хворими» отримали 9 осіб.

07 червня 2021 року відбулась державна кваліфікаційна атестація слухачів групи «КТЗ-15». Свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Касир торговельного залу» отримали 8 осіб.

Загальна чисельність безробітних, які пройшли професійно-технічне навчання в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у 2021 році, становить 106 особи.

Загальна чисельність безробітних, які підвищили свою кваліфікацію на курсах цільового призначення в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у 2021 році за направленнями філій Тернопільського, Хмельницького, Чернівецького, Закарпатського та  Івано-Франківського обласних центрів зайнятості, становить 2265 осіб.

Відповідно до укладених договорів з фізичними та юридичними особами про надання освітніх послуг проведено підвищення кваліфікації 283 осіб.

Підвищення кваліфікації дорослого населення у червні 2021 року проводилось за напрямами:

  • Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві
  • Технологічні особливості виробництва фруктових консервів, компотів, соків, варення та джему
  • Дотримання безпечних умов праці при експлуатації автотранспортних засобів у сільському господарстві
  • Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці та основних положень правил безпеки