Home » Кадрове забезпечення

Кадрове забезпечення

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання Дисципліна, що викладається

 

1. Гопайнич Марія Григорівна викладач спеціаліст вищої категорії, старший викладач Організація документаційного забезпечення управління на підприємстві.
Мовознавство.
Охорона праці.
2. Мислюк Оксана Михайлівна

викладач

спеціаліст першої категорії

Будівлі і обладнання туристичних комплексів.
Харчова безпека товарів.
Охорона праці.
3. Шийка Вікторія Ярославівна викладач спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Технологія обслуговування в готелях та туристичних комплексах.
Психологія і етика ділових відносин.
Основи енергозбереження та енергоменеджменту.
4. Криховецька Леся Іванівна

викладач

спеціаліст

Основи товарознавства непродовольчих товарів.
5. Давиденко Олександра Богданівна

викладач

спеціаліст першої категорії Обслуговування відвідувачів на підприємстві, в установі, організації.
Основи рекламного маркетингу і дизайну.
6. Бабинюк Ганна Яківна

викладач

спеціаліст першої категорії

Організація та технологія торговельних процесів.
Товарознавство продовольчих товарів.
Ведення касових операцій.
Підготовка ЕККА.
7. Винник Оксана Вячеславівна

викладач

спеціаліст

Організація та технологія торговельних процесів.
Реєстратори розрахункових операцій.
Ведення касових операцій.
Підготовка ЕККА.
8. Белей Марія Ярославівна

викладач

спеціаліст

Планування, організація і технологія управління персоналом підприємства.
9. Коцаб’юк Степан Іванович

викладач

спеціаліст

Інформаційні технології
10. Кирчей Марія Ігорівна

викладач

спеціаліст

Бухгалтерський облік
Основи оподаткуванняОблік і звітність
11. Лешко Любов Ярославівна

викладач

спеціаліст

Перукарська справа
Матеріалознавство
Спеціальне малювання
12. Берб’юк Тетяна Ігорівна

методист

спеціаліст

13. Ананєвич Оксана Зіновіївна

викладач

спеціаліст Основи санітарії та гігієни.
Харчова безпека товарів.
14. Рибінська Марія Богданівна

викладач

спеціаліст другої категорії

Товарознавство продовольчих товарів

Організація та технологія торговельних процесів

Реєстратори розрахункових операцій

15. Марчак Світлана Дмитрівна

викладач

спеціаліст

Психологія і етика ділових відносин
16. Фундитус Руслана Паньківна

викладач

спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Основи трудового законодавства.

Майстри виробничого навчання

1.

Давиденко Олександра Богданівна

майстер виробничого навчання перша категорія, 14 тарифний розряд

 

2.

Криховецька Леся Іванівна
майстер виробничого навчання

перша категорія, 14 тарифний розряд

 

3.

Белей Марія Ярославівна
майстер виробничого навчання

11 тарифний розряд

 

4.

Винник Оксана Вячеславівна
майстер виробничого навчання

11 тарифний розряд

 

5.

Заячук Віта Олександрівна

майстер виробничого навчання

11 тарифний розряд

 

6.

Кирчей Марія Ігорівна
майстер виробничого навчання

11 тарифний розряд

 

7.

Лешко Любов Ярославівна
майстер виробничого навчання

11 тарифний розряд