22.03.2013

ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК АГЕНТІВ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ

Туризм - єдина виробнича галузь, про яку майже всі згадують із задоволенням. «Галузь вражень», як іноді називають туристичний бізнес. .

Україна має все необхідне для розвитку сучасної туристичної індустрії. І в нашому мальовничому карпатському краї з давніми традиціями, багатими природними та культурними цінностями зростає статус і роль туристичної галузі в соціально-економічному житті регіону. Тому завжди є попит на кваліфікованих фахівців у сфері надання туристичних послуг..

Активну участь у розвитку туристичної галузі області приймає Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, готуючи фахівців за професією «Агент з організації туризму».

22 березня цього року відбувся четвертий випуск слухачів, направлених базовими центрами зайнятості на навчання за вказаною професією. Майбутні агенти продемонстрували державній кваліфікаційній комісії відмінні знання щодо організації туристичної діяльності, хорошу обізнаність у вітчизняних та зарубіжних ринках туристичних послуг. Протягом п’яти місяців слухачі проходили загальнопрофесійну, професійно-теоретичну і професійно-практичну підготовку та вивчали туристичне краєзнавство, географію туризму, організацію транспортних перевезень, основи технології обслуговування в індустрії розміщення, ділову іноземну мову та ін. Адже вимоги до професійної підготовки агентів з організації туризму досить великі, оскільки справжнім професіоналам доводиться працювати з різноманітним контингентом відвідувачів.

Сьогодні туризм стає невід’ємною складовою життя більшості людей, тому будемо раді, якщо випускники на практиці зможуть застосувати свої вміння і знання, набуті у нашому навчальному центрі.