Ексурсія у Івано-Франківському центрі ПТО ДСЗ

Ексурсія у Івано-Франківському центрі ПТО ДСЗ

03 липня поточного року у Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулась професіографічна екскурсія для безробітних громадян, які перебувають на обліку в Івано-Франківському міському центрі зайнятості.

На початок екскурсії майстер виробничого навчання Леся Криховецька провела цікаву та змістовну презентацію Центру ПТО ДСЗ. Зокрема вона  розповіла про можливості навчального закладу щодо професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних; ознайомила присутніх з професіями адміністратора, касира торговельного залу, продавця продовольчих товарів, продавця непродовольчих товарів, машиніста (кочегара) котельні, оператора котельні, покоївки, молодшої медичної сестри з догляду за хворими, які можуть здобути безробітні, пройшовши навчання у ЦПТО ДСЗ. Важливо відзначити, що після навчання слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії державного зразка.

Фахівець з питань зайнятості ІІ категорії відділу активної підтримки безробітних Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторія Пацаган, зазначила, що такі професіографічні групові заходи є однією із форм профорієнтаційної роботи серед безробітних громадян, допомагають їм визначитися у виборі подальшого працевлаштування.